Līvāniešu starti Biķernieku pusmaratonā

FB_IMG_146221249864030. aprīļa saulainā un siltā diena Biķernieku trasē pulcēja vairāk nekā trīs tūkstošus skrējējus no 10 valstīm. Tā kā Biķernieku trase pošas pasaules čempionātam rallijkrosā, tad svaigi asfaltētais sacensību centrs bija tikai viena no dāvanām, ko saņēma skrējēji.

Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolu (BJSS) pārstāvēja seši sportisti. Bērnu skrējienā otro vietu VB4 grupā izcīnīja Nikita Bondarevs (41 dalībnieks). Piektās vietas izcīnīja Rebeka Kalniņa SB3 grupā (106 dalībnieki) un Alisa Jermolajeva SB2 grupā (82 dalībnieki). SB3 grupā Elizabete Ancāne izcīnīja 27. vietu. Tautas skrējienā 5,3 km distancē 16. vietu izcīnīja Božena Teivāne (38 dalībnieki), bet Evija Ziemele – 82. vietu 267 dalībnieču konkurencē.

IMG_0486

Nākamais Bigbank Skrien Latvija posms būs īpašs, jo jau pēc septiņām nedēļām, 18. un 19.jūnijā, Ventspilī tiks atjaunota maratona distance, kas būs liels notikums visai Latvijas vieglatlētu saimei. Maratona skrējiens šajā Kurzemes pilsētā nav rīkots pēdējos 18 gadus, un šīs sacensībām par godu to  rīkotāji sola neaizmirstamu ballīti nedēļas nogales garumā.