Līvānieši sporto un uzvar

Līvānieši sporto un uzvar

Vieglatlētika

28. februārī Tautas sporta programmas “Nāc un sporto!” ietvaros Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notika sacensības senioriem vieglatlētikā. Kopumā sacensībās piedalījās aptuveni 120 sportisti no Ventspils, Rīgas, Jūrmalas, Bauskas, Tukuma, Talsiem, Liepājas, Kuldīgas, Daugavpils, Līvāniem, Jēkabpils un Preiļiem. Bija ieradušies arī kaimiņi no Lietuvas. Sacensības tika aizvadītas sešās vecuma grupās un šādās disciplīnās: 60 m, 200 m, 800 m, 1500 m skrējienos, tāllēkšanā, augstlēkšanā, trīssoļlēkšanā, lodes grūšanā un 3 km soļošanā. Sacensībās piedalījās sievietes un vīrieši, kuri sasnieguši 30 gadu vecumu un vecāki.

Līvānu novadu pārstāvēja pieci sportisti: Anna Ivbule, Mārīte Vilcāne, Juris Lebedoks, Jānis Važņevičs un Jānis Māsāns. Juris Lebedoks uzvarēja trīs disciplīnās: 60m skrējienā (8,36 sek), tāllēkšanā (4,94 m), trīssoļlēkšanā (10,10 m). Mārīte Vilcāne triumfēja divās disciplīnās – tāllēkšanā ar rezultātu 3,99 m un lodes grūšanā ar 9,90 m, savukārt Jānis Važņevičs uzvarēja 1500 m skrējienā ar rezultātu 05:19,6. Jānis Māsāns lodes grūšanā izcīnīja otro vietu ar rezultātu 12,88. Anna Ivbule lodes grūšanā sasniedza rezultātu 7,10 m un ierindojās 5. vietā.

JurisVidū – Juris Lebedoks

Novuss

Līvānu novada novusa čempionāta 9. kārtā pārliecinoši uzvarēja Ēriks Mazjānis, nezaudējot nevienu spēli. Otrajā vietā ierindojās Vladimirs Podrobovs, zaudējot tikai uzvarētājam, bet trešajā vietā – Ilmārs Visockis ar diviem zaudējumiem, kuri piedzīvoti pret E. Mazjāni un V. Podrobovu.

Dambrete

Līvānu novada dambretes čempionātā aizvadīta trešā kārta. Pirmo-otro vietu dalīja Gunārs Jānis Mīkulis un Ilmārs Visockis. Trešo vietu izcīnīja Eduards Timma.

Orientēšanās uz slēpēm

Brīvdienās Madonā, Smeceres silā, notika Latvijas ziemas čempionāts orientēšanās sportā uz slēpēm. Gunārs Jānis Mīkulis sprinta distancē izcīnīja 3. vietu, bet stafetē – otro.

Kikbokss

Lietuvas atklātajā kikboksa čempionātā valsts izlasē startēja Zigmunds Rudzītis, sporta kluba “Skits” audzēknis. Čempionātā piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Gruzijas un Moldovas. Sacensības bija ļoti labi organizētas, un tajās startēja augstas klases sportisti. Z. Rudzītis startēja svara kategorijā līdz 75 kg K1 disciplīnā (pilna kontakta disciplīna). Treneris Iosifs Kovči augstu vērtē Zigmunda cīņas sparu un ir apmierināts ar audzēkņa izcīnīto bronzas medaļu. Par čempionāta uzvarētāju kļuva sportists no Baltkrievijas, bet otro vietu izcīnīja lietuvietis.

Galda teniss

Pirmo reizi Rēzeknē tiek rīkots Latgales atklātais komandu galda tenisa čempionāts veterāniem. Čempionātā startē astoņas komandas: Preiļu novads (3249 punkti), Jēkabpils Sporta centrs (2509 p.), GTK Rebirs sports (2356 p.), GTK Daniela (2217 p.), KONTO Gulbene (1581 p.), Līvāni (1448 p.), Alūksnes GTK ’’Lagūna’’ (796 p.), Rēzeknes novads (468 p.). Punkti tiek summēti, izmantojot sportistu reitingu. Komandas cita ar citu spēlēs divus riņķus un četrus sabraukumus. Mūsu komandu pārstāv Pāvels Koņuhovs, Oļegs Stepanovs, Genādijs Rovnejko, Normunds Liepnieks, Vilis Krievs un Sergejs Kiseļovs.

Pirmajā sabraukumā mūsējie tikās ar spēcīgākajām komandām – Jēkabpils Sporta centru, Preiļu novadu, GTK Daniela, GTK „Rebirs sports” un cieta zaudējumus.

Maxibasketbols

Mūsu meiteņu basketbola komanda grupā 35+ izbraukumā Tukumā brīvdienās aizvadīja spēli ar Tukuma komandu grupā 40+. Kā ierasts, spēle bija nervoza. Spēli ļoti apņēmīgi uzsāka tukumnieces, un ar pirmajām spēles minūtēm izvirzījās vadībā. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:11. Otrajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās, un mūsējās uzvarēja ar rezultātu 11:16. Trešajā un ceturtajā ceturtdaļā pārākas bija laukuma saimnieces ar rezultātu 13:9 un 18:12, līdz ar to spēles gala rezultāts bija 61:48 mājinieču labā. Mūsu komandā visrezultatīvāk nospēlēja komandas kapteine Ineta Smilškalne ar gūtiem 18 punktiem. Vēl komandas labā punktus guva Iveta Aišpure (9 p.), Baiba Grasa un Mārīte Vasiļjeva (katrai 6 p.), Evita Liepniece (5 p.) un Līga Čevere (4 p.).

2015. gada Preiļu Novada čempionāts telpu futbolā

Preiļu novada atklātajā čempionātā aizvadīti pusfināli. Līvānu komanda abās spēlēs zaudēja 2. vidusskolai ar rezultātu 3:1 un 7:0. Līdz ar to finālā par trešo vietu spēlēs pret Veterānu (Preiļi) komandu, kuru sastāda arī četri līvānieši. Līvānu komandā visrezultatīvāk spēlē Aivis Romanovskis.

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „KVARTĀLS” vadītāja vietniece

Uz Lapas Augšu