Jūrmala ielūdz uz jauniešu dienu

Jūrmala ielūdz uz jauniešu dienu

Jūrmalas jauniešu atbalstītāju trīsvienība – Jūrmalas JIC, Jūrmalas BJIC un Jūrmalas JJD šī gada 19. augustā no plkst. 12:30-22:00 organizē Jūrmalas pilsētas finansētu pasākumu “Jauniešu diena Jūrmalā 2016”.

Pasākuma mērķis ir veicināt jaunatnes darba popularizēšanu Jūrmalas pilsētā, kā arī attīstīt Jūrmalas un citu Latvijas jauniešu organizāciju sadarbību.

Pēc jauniešu dienas oficiālās atklāšanas Dzintaru Mežaparkā, Jomas/Turaidas ielā, tiks dots starta signāls jauniešu dienas aktivitātēm, kas paredzētas visas Jūrmalas garumā – 15 uzdevumu stacijas 12 Jūrmalas rajonos. Katrā no Jūrmalas daļām tiks nodrošināts kontrolpunkts, iekļaujot tādus sporta veidus kā volejbols, slack-line, in-line, ielu vingrošana, regbijs, kartingi, ekstrēmo ielu sporta veidi. Kontrolpunktos tiks pārbaudīta arī jauniešu radošums, zināšanas par Latviju un tās dabu, kā arī jauniešu spēja rīkoties nestandarta situācijās. Kontrolpunktos pārbaudīsim jauniešu veiklību, izturību, prāta asumu un dzīves gudrību, kā arī darbosimies dažādās neformālās izglītības aktivitātēs.

Jauniešu dienas otrā daļa norisināsies Dzintaru Mežaparkā uz galvenās skatuves, kur tiks apbalvoti godpilno vietu un nomināciju ieguvēji.

Pasākuma noslēgumā uzstāsies jaunie izpildītāji – Dženifere Rumpāne, Zane Štrobindere un “Popfest Jūrmala” uzvarētājs Artūrs Pūpols, grupa “Careless afterlife”, kam sekos apvienības “Olas” koncerts un DJ Toma Grēviņa populārāko dziesmu remiksi.

Pasākumu vadīs un trikus rādīs iluzionists Toms Felkers.

Pasākumu atbalsta: Latvenergo, Photored Fotografía, redBus Ecattus, Stenders, Ādažu Čipsi, Cinamon Vasaras Kino, Bitites Davanas, Latvijas Valsts meži, Be beautiful un Jūrmalas Tarzāns. Informatīvais atbalstītājs: radio pieci.lv

Informācija par pieteikšanos un pasākuma programma ŠEIT.

Uz Lapas Augšu