Jauniešu apmaiņas projekts meklē dalībniekus

Jauniešu apmaiņas projekts meklē dalībniekus

Projekta “Давай пошутим!” komanda meklē četrus Latvijas jauniešus (18-25 gadi), kas no 19. – 28. septembrim vēlas piedalīties starptautiskā jauniešu apmaiņā Ļvovā, Ukrainā. Projektā piedalīsies jaunieši no kopumā piecām valsīm – Moldovas, Latvijas, Armēnijas, Ukrainas, Polijas un Maķedonijas.

Jauniešu apmaiņas projekta galvenais mērķis ir stereotipu laušana ar humora un radošuma palīdzību.  Jauniešiem būs iespēja diskutēt un dalīties ar savu viedokli par valstu stereotipiem, kultūras daudzveidību, toleranci un starpkultūru dialogu neformālā gaisotnē, izmantojot diskusijas, lekcijas un interaktīvās spēles. Jaunieši izteiks savas domas par problēmu, izmantojot teātri, humoru, video un foto instrumentus.

Uzturēšanās un ēdināšana apmaksāta 100% apmērā, ceļa izdevumi tiek segti 70% apmērā. Aviobiļetes vai autobusa biļetes jāpērk pašam, pēc tam organizatori atgriež 70 % no iztērētajiem līdzekļiem.

Darba valoda – krievu, tāpēc tā jāpārvalda vismaz sarunvalodas līmenī.

Lai pieteiktos, uz e-pastu expressyourselflatvia@gmail.com jānosūta vārds, uzvārds, vecums un telefona numurs. Atbildes e-pastā tik nosūtīta pieteikuma anketa.

Papildu informācija:
Iveta Pokromoviča
Tālr.: 29401130
E-pasts: ivetapokromovica@inbox.lv

Uz Lapas Augšu