Jaunākie panākumi sportā

Jaunākie panākumi sportā

Kanāla regate 2018

Latvijas Simtgadei par godu Rīgas pilsētas svētkos pirmo reizi sacensībās piedalījās Latvijas pilsētu un pašvaldību komandas, kuras draudzīgi cīnījās par tituliem “Ātrākais kanālbraucējs 2018”, ”Elegantākā ekipāža 2018”, “Skumjais ūdensmalējs 2018”. Regate notika astoņpadsmito reizi, un uz starta stājās divdesmit astoņas komandas. Līvānu komandu Rīgas brīvostas organizētajā ūdens vesolipēdu regatē godam pārstāvēja Mārīte Vasiļjeva, Evita Liepniece, Diāna Leite un Mārīte Vilcāne. Līvānu komandas nosaukums bija “Zibsnis” un devīze “Regate mūs spārno”. Uz lielās skatuves komanda rezentēja savu vizītkarti – deju priekšnesumu. Vērtējot sportisko rezultātu, komanda izcīnīja 12. vietu, bet uzvarēja Gulbenes (sportistu-bobslejistu) komanda. “Zibsins” saņēma daudz komplimentu un uzslavu par komandas ietērpu, kā ārī sniedza interviju TV. Svētku apmeklētaji labprāt ar mums fotogrāfējās. Bijām lepnas un gandarītas par paveikto. Par tērpiem lielais paldies Mārītei un Diānai.

IMG_20180820_114935 TV

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC „Kvartāls” vadītājas vietniece

Skriešanas seriāls Stirnu buks

Līvānu VK/Baltais komanda aizvadīja 5. posmu taku skriešanas seriālā Stirnu Buks. Šoreiz skrējām un lecām Šlokenbekā.

Skolu čempionātā ietvaros startējošais Renārs Trubačs pievarēja visīsāko Vāveres distanci un izcīnīja godpilno 2. vietu, zaudējot tikai Artūram Niklavam Medvedam no Aizputes.

Zaķa distancē (~13km) veiksmīgākais un ātrākais no mūsējiem izradījās Raimonds Siliņš, iegūstot 7. vietu kopvērtējumā, Raitis Grablovskis finišēja 17. vietā, Pēteris Trubačs – 20., bet Andrejs Bondarevs šoreiz samierinājās ar 46. pozīciju. Pakāpēniski apritē atgriežas Ginta Valtere, kurai šoreiz 10. vieta dāmu konkurencē un vērtīgie punkti komandai.

Stirnu Buka distancē (~23km) savu klasi kārtējo reizi apliecināja Kitija Valtere un Karīna Helmane-Soročenkova, Kitijai izcīnot 2. vietu, bet Karīnai – 3. vietu. Kitija sev raksturīgā manierē ļoti sekmīgi veica Sprinta etapu (tiesa, līdz trijniekam kopvērtējumā šoreiz nedaudz pietrūka), toties deva komandas ieskaitē ļoti nepieciešamos punktus. Karīna aizvada sagatavošanas posmu BMW Berlin Marathon 2018, un pilnīgi skaidrs, ka katrās sacensības nevar atļauties skriet ar 100% atdevi, tāpēc vieta labāko trijniekā šoreiz ir uzskatām par ļoti veiksmīgu startu.

39605703_1641214516005379_3611538811231666176_o

Danielam Buko bija pa spēkam iekļūt starp trim labākajiem skrējējiem sava vecuma grupā. Šosezon viņam pjedestāls ir diezgan ierasta lieta, ceram, ka jaunietis saglabās šo tendenci arī turpmāk!

Visprestižākajā Lūša distancē (~30km) dubultuzvaru izcīnīja Dmitrijs Serjogins, triumfējot arī Sprinta etapā. Dmitrijs šobrīd ir labā sportiskā kondīcijā, kā saka “uz viļņa”. Novēlēsim veiksmi Dmitrijam jau tuvākajā laikā, startējot kādā garākajā skrējienā ārpus Latvijas!

Dima

Pirmo reizi karjerā uzvaru garajā distancē izcīnīja Jekaterina Sokunova! Lieliski! Sportistei ir labas izredzes pacīnīties arī par uzvaru seriāla kopvērtējumā. Lai izdodas!

Sergejs Bogdanovs šosezon rāda ļoti stabilu sniegumu, šoreiz kopvērtējumā 19. vieta un pavisam nedaudz pietrūka līdz 3. vietai vecuma grupā. Sergeja stabilitāte mums noteikti noderēs nākamajā posmā, kad nepiedaloties vienam no komandas līderiem, nāksies cīnīties par komandas punktiem.

Jānis Važņevičss šoreiz samierinājās ar 4. vietu vecuma grupā, pārliecinoši zaudējot 3. vietai vairāk kā 20 minūtes, bet distance tika pieveikta godam, jo Jānis mums ir īstais mežu taku lietpratējs.

Izcils rezultāts ir komandu vērtējumā – esam uzvarējuši savu otro posmu Stirnu Buka seriāla ietvaros un šobrīd esam visa seriāla komandu kopvērtējuma saraksta augšgalā!

Sagatavoja:
Andrejs Bondarevs, Līvānu VK prezidents

Uz Lapas Augšu