Nepalaid garām “SuperDubli 2014″!

Nepalaid garām “SuperDubli 2014″!

Afisha-SuperDublisJIC “Kvartāls” aicina visus aktīvos un piedzīvojumu kāros Līvānu novada jauniešus uz ikgadējo aktīvās atpūtas pasākumu “SuperDublis”, kas šogad notiks 17. septembrī no plkst. 15:00 pie Latgales mākslas un amatniecības centra. Pasākuma dalībnieku galvenais uzdevums būs pēc iespējas īsākā laika posmā pieveikt brīvā dabā izveidotu šķēršļu un tūrisma elementu trasi un finišēt sausā apģērbā.

Dalību pasākumā var pieteikt Līvānu novada jaunieši un pieaugušie vecumā no 13 līdz 25+ gadiem. Visi dalībnieki tiks dalīti trīs vecuma grupās: 1) 13-15 gadi; 2) 16-19 gadi un 3) 20+ (startēt aicināti arī pieaugušie). Dalībnieki distancē var piedalīties gan individuāli savā vecuma grupā, gan komandās pa trīs cilvēkiem katrā, bet jāievēro, ka komandā jābūt pārstāvētiem abiem dzimumiem (jebkādā daudzumu attiecībā). Komandas vecuma grupa tiek noteikta pēc dalībnieku vecuma pārsvara. Katrai vecuma grupai paredzēts savs startēšanas laiks, ar ko var iepazīties nolikumā.

Kā pieteikties?

Dalībniekiem līdz 15. septembra plkst. 24:00 jāaizpilda vai nu elektroniskā anketa, vai jānosūta pieteikuma anketa uz e-pastu. Pirms pieteikšanās lūgums iepazīties ar pasākuma nolikumu.

Ko sagaidīt no SuperDubļa?

Dubnas upes apkārtnē būs sagatavota apmēram 2-3 km gara distance/trase ar dažādiem dabiskiem un mākslīgi veidotiem šķēršļiem – tā, lai dalībnieki veiktu pēc iespējas dažādākas fiziskās kustības (skriešana, līšana, pāri kāpšana, šļūkšana, velšanās, lekšana, brišana pa ūdeni, rāpošana, izvairīšanās u. tml.). Savukārt trases otrajā posmā dalībniekiem būs jāveic dažādi tūrisma elementi. Dalībnieku uzdevums būs pieveikt trases abus posmus pēc iespējas īsākā laikā, savukārt sagatavotās trases uzdevums būs nepieļaut, ka finišā ierodas tīri un sausi dalībnieki.

Pēc finiša varēsi cienāties ar siltu tēju un gardu zupu!

Svarīgi neaizmirst!

Uz pasākumu jāierodas sporta apavos un sportiskā, laika apstākļiem piemērotā apģērbā. Katram dalībniekam OBLIGĀTI līdzi jābūt maiņas apģērbam un apaviem, jo ir iespējama dalībnieku sasmērēšanās un samirkšana! Nepilngadīgajiem dalībniekiem, kas pasākumā atrodīsies bez skolotāja, OBLIGĀTI jābūt parakstītai vecāku atļaujai .

Lai rastos priekšstats, kas tas “SuperDublis” tāds ir, piedāvājam ieskatīties 2012. gada pasākuma norisē:

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Uz Lapas Augšu