Izaicini sevi spēlē “Jaunie Rīgas sargi”!

Izaicini sevi spēlē “Jaunie Rīgas sargi”!

Rigas sargi_2016_reklamaLieliem soļiem tuvojas katru gadu ar nepacietību gaidītā patriotiskā spēle „Jaunie Rīgas sargi”, kura jau šī gada 9. decembrī norisināsies Daugavpilī (Daugavpils cietoksnī). Spēlē sacentīsies labākās skolēnu komandas 3 meiteņu un 3 zēnu sastāvā, kuru pieteikuma anketas organizatori gaidīs līdz 25. novembrim.

Spēles gaitā komandas sagaida īsti karavīru izaicinājumi, ar kuriem būs jātiek galā noteiktā laika posmā. Vienīgā atšķirība no iepriekšējiem gadiem ir tāda, ka šogad nebūs pasākuma finālposma. Tas nozīmē, ka sacensību rezultātā noskaidrosies trīs uzvarētāju komandas, kas saņems īpašas balvas – 1. vietas ieguvēji 16. decembrī dosies uz Gaisa spēku aviācijas bāzi Lielvārdē kopā ar citu spēles posmu uzvarētājiem, 2. un 3. vietas ieguvējus gaidīs īpašas balvas no Daugavpils pilsētas pašvaldības.

Precīza informācija par spēles noteikumiem izlasāma NOLIKUMĀ.

Piedzīvojumu un izaicinājumu spēle „Jaunie Rīgas sargi” ir Aizsardzības ministrijas Jaunsardzes un informācijas centra Jauno plānošanas politikas iniciatīvu sastāvdaļa, lai popularizētu Nacionālos Bruņotos spēkus un rekrutētu jauniešus dalībai Jaunsardzes kustībā. Spēles mērķi ir:

  1. Popularizēt Jaunsardzes kustību un Nacionālos bruņotos spēkus (NBS) pusaudžu un jauniešu vidū, saistošā veidā veicot jauniešu patriotisko audzināšanu un pilsoniskās apziņas stiprināšanu.
  2. Izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, valsts aizsardzības, drošības politikas, kā arī starptautiskajiem jautājumiem;
  3. Sniegt pamatzināšanas komandas darba efektivitātes uzlabošanā, savstarpējās komunikācijas veicināšanā;
  4. Sniegt pamatiemaņas, darbojoties āra dzīves apstākļos (lauka apstākļos).
Papildu informācija:
Renāte Koroļkova
E-pasts: renate.korolkova@daugavpils.lv
Tālr.: 654 22306, 26753226

Uz Lapas Augšu