Izaicinājums un dubļi

Izaicinājums un dubļi

Trešdien, 17. septembrī Līvānos pie Latgales mākslas un amatniecības centra pulcējās 37 jaunieši, kuri meta izaicinājumu dubļiem, Dubnas upes straumei un dažādiem šķēršļu uzdevumiem aktīvās atpūtas pasākumā “SuperDublis 2014”, ko organizēja Līvānu novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Kvartāls”.

Šogad trase tika veidota garāka, iekļaujot posmu līdz pussalas galam, kur Dubna ar Daugavu satiekas. Lai skrējiens nebūtu vienmuļš, trasē tika izvietoti 23 dažādi šķēršļi un uzdevumi, kas dalībniekiem lika gan līst un brist, gan velties un rāpot, gan arī iemācīties atbalstīt komandas biedrus. Neizpalika arī atjautības uzdevumi un tūrisma uzdevumu posms, kas vairākumam jauniešu sagādāja grūtības.

Komandas trasē devās ar pašu izveidotiem karogiem, un tie bija jānosargā tīri un balti līdz pat trases beigām, savukārt individuālajiem dalībniekiem trases laikā bija jāatrod un līdz finišam jāatnes īpašs augs. Samērcēti, dubļu nosmērēti un noguruši pārnāca visi trases dalībnieki, taču tieši to no “SuperDubļa” arī sagaidām.

Pēc startiem dalībnieki iestiprinājās ar karstu un sātīgu frikadeļu zupu un baudīja brīnišķīgo laiku, kamēr tika apkopoti trases rezultāti (kopvērtējuma tabula).

Tabula

Pasākuma “SuperDublis” organizatori saka lielu paldies saviem atbalstītājiem un palīgiem: SIA “Čiekuriņi”, SIA “Līvānu kūdras fabrika”, Antonam Kančam, Līvānu novada aktīvā tūrisma informācijas centram, Līvānu novada domes saimniecības daļai, Līvānu novada kultūras centra apskaņotājiem, Līvānu komunālās saimniecības puišiem un medmāsiņai Guntai Dreimanei, kā arī 28 brīvprātīgajiem jauniešiem, kas nodrošināja trases izveides organizatoriskos darbus un darbojās kā tiesneši kontrolpunktos.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Visas fotogrāfijas no pasākuma var apskatīt un lejupielādēt šeit (līdz 17. 11.2014).

Uz Lapas Augšu