Bērnu un jauniešu teātra festivāls aicina

Bērnu un jauniešu teātra festivāls aicina

Eju meklēt!No 15. līdz 18. martam bērni un jaunieši ir aicināti apmeklēt II starptautisko bērnu un jauniešu profesionālā teātra festivālu “Eju meklēt!” Rīgā, kuru organizē starptautiskā profesionālo bērnu un jauniešu teātru asociācijas “ASSITEJ Latvija nacionālais centrs”.

Festivāla programmā iekļautas 19 izrādes no 4 Baltijas – Skandināvijas valstīm, tai skaitā 2 eksperimentālās izrādes, kurās profesionāļi ciešā sadarbībā ar jauniešu teātriem ir izveidojuši orģināldramaturģijas par jauniešiem aktuālām tēmām.

“Eju meklēt!” piedāvā plašu un daudzveidīgu izrāžu programmu bērnu un jauniešu auditorijai.

Festivālā būs skatāmi arī Latvijas Leļļu teātra izrādes “Pelnrušķīte” un “Zelta zirgs”, Liepājas Leļļu teātra izrāde “Teika par Vilciņu”, Rēzeknes teātra “Joriks” izrāde “Drebošā telts”, Valmieras drāmas teātra izrāde “Staburaga bērni”, “Teātra TT” veidotā izrāde “Icikēriks”, Zīmējuma teātra izrāde “Mīlība” un Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas horeogrāfijas kursa studentu izrāde “Kaste notiek”. Šogad tiek piedāvātas arī viesizrādes no Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Igaunijas, tās solās būt patiesi interesantas.

Festivāla biļetes ir nopērkamas visās “Biļešu paradīze” kasēs. Biļešu cena no 3 līdz 10 eiro.

Festivāls piedāvā vairākus bezmaksas pasākumus, par ko sīkā var uzzināt festivāla mājas lapā.

Uz Lapas Augšu