Apmācības jauniešiem „Radošums ir ledlauzis”

Apmācības jauniešiem „Radošums ir ledlauzis”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus piedalīties neformālās izglītības apmācībās “Radošums ir ledlauzis” un attīstīt savas radošās un inovatīvās idejas.

Apmācības notiks 2 daļās:

1. daļa 18.-20.09. viesu namā „Rāznas līcis”, Rēzeknes novadā.

2. daļa 30.10.-01.11. viesu namā „Rāznas Ezerkrasti”, Rēzeknes novadā.

Pieteikšanās līdz 2015. gada 7. septembrim (ieskaitot).

Apmācību mērķis: veicināt jauniešu radošumu, iedrošināt tos būt uzņēmīgiem un radīt jauniešos pārliecību par savām idejām un spējām tās īstenot.

Apmācību uzdevumi:

  • Dot iespēju un radīt telpu jauniešiem būt radošiem un aktīviem;
  • Sniegt atbalstu un instrumentus savu ideju izstrādei un īstenošanai;
  • Veicināt sadarbības veidošanos ar citiem tā paša reģiona jauniešiem;
  • Attīstīt ideju īstenošanai nepieciešamās plānošanas, sadarbības un vadības prasmes.

Apmācības vadīs: Iveta Balčūne un Sintija Lase.

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc ir svarīgi, lai jaunietis varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas. Apmācības ir bez maksas. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz pašam/-ai. Pēc apmācībām dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību!

Apmacībās aicināti piedalīties tie,

  • kas ir Latgales reģiona jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem;
  • kas vēlas attīstīt savas idejas un radošās prasmes;
  • kas var piedalīties abās apmācību daļās.

Pieteikties apmācībām var aizpildot elektronisko pieteikuma anketu  līdz 2015. gada 7. septembrim. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015. gada 9. septembrim (ieskaitot).

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvanīt vai rakstīt:

Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 26467137
E-pasts: mudite.kiselova@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.
 
Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.
 
Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.
 

Uz Lapas Augšu