Apbalvoti novada labākie sportisti

Apbalvoti novada labākie sportisti

18. janvārī Līvānu novada Kultūras centrā uz ikgadējo Līvānu novada labāko sportistu un viņu treneru godināšanu pulcējās sportisti un viņu atbalstītāji. Šoreiz sporta sarīkojumam bija dots zīmīgs nosaukums  -“Laimes formula”. Sportistus sveica Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) prezidents, Olimpiskais čempions Ivans Klementjevs. Pasākumu vadīja sporta lietpratējs Ivars Bācis. Ballē spēlēja grupa “Jauda”.

Nominācija Gada cilvēks sportā – Jānim Bulmeisteram par nozīmīgu ieguldījumu futbola attīstībā Līvānos un Līvānu novada tēla spodrināšanu.

Iedzīvotāju balsošanas rezultātā par Gada notikumu sportā tika atzīts Latvijas Republikas 100. gadadienai veltītais 3. Līvenhofas skrējiens, kuru rīkoja Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs „Kvartāls“ un Līvānu novada vieglatlētikas klubs.

Nomināciju Gada treneris ieguva Edgars Cimars – par Līvānu BJSS basketbola komandu U–16  un U-19 sagatavošanu un panākumiem Latvijas jaunatnes basketbola līgas Austrumu grupā un par ieguldījumu Dāvja Skreivera sportiskajā izaugsmē.

Gada labākā sportiste – Simona Alise Salmiņa par sportiskajiem sasniegumiem un rezultātu izaugsmi.

Gada labākais sportists – Artis Plivda par sportiskajiem sasniegumiem Latvijas spēkavīru čempionātā. Otro gadu pēc kārtas (kopumā 4. reizi) izcīnīts čempiona tituls.

Sportiskākā ģimene – Ormaņu ģimene (Vita, Harijs, Emīls, Mārcis, Arkādijs, Santa), kas pārstāv Rudzātu pagastu, visi ģimenes locekļi atbilstoši savām spējām aktīvi piedalās tautas sporta sacensībās. Ormaņu ģimene šo nomināciju saņem jau otro gadu pēc kārtas.

Gada labākais jaunais sportists – Dāvis Skreivers par izaugsmi un sportiskajiem panākumiem basketbolā. Viņa panākumu pamats ir neatlaidība un profesionāla pieeja.

Īpašais   sportists   –   Raimunds Beginskis par sportiskajiem panākumiem ratiņbasketbolā. 2018. gadā ieguvis Latvijas basketbola Gada balvu nominācijā Gada ratiņbasketbolists. Šobrīd spēlē ārzemēs, kā arī ir Latvijas ratiņbasketbola izlases spēlējošais treneris.

Nominācija Labākā sporta komanda – Līvānu vieglatlētikas kluba sieviešu pusmaratona komandai (Ginta Valtere, Kitija Valtere, Karīna  Helmane–Soročenkova) par uzvaru Latvijas čempionātā pusmaratonā sievietēm.

Īpaši tika godināti arī tie sportisti, kuri labojuši Latvijas un Līvānu rekordus.

Latvijas rekordus labojuši: Dmitrijs Serjogins – 10 km šosejā, 0:29:36.0; Andrejs Bondarevs – V–40, 800 m, 2:02,86; Jānis Mankovskis – V–75, 100 m, 15,71; Leontīne Vītola – D–80, 200 m, 41,95 un 400 m, 1:34,40; Mārīte Vilcāne – D–55, septiņcīņa, 4108 punkti; Vita Ormane – D–40, 20 km soļošana, 2.13:21.

Līvānu rekordus labojuši: Kitija Valtere – 10 km šosejā, 37,10; Simona Alise Salmiņa – 1500 m, 4:48,68; Aleksis Belovs – 400 m/b, 58.16.

Par  piedalīšanos  Latvijas  pieaugušo, jaunatnes, junioru izlases sastāvā pasaules un Eiropas čempionātos (olimpiskajos sporta veidos) ar naudas balvu apbalvoja DMITRIJU SERJOGINU – par piedalīšanos Latvijas izlases sastāvā pasaules čempionātā pusmaratona distancē, SANDI SOCKI – par piedalīšanos Latvijas izlases sastāvā Eiropas čempionātā kikboksā Slovākijā WAKO, ALEKSEJU PETROVU – par piedalīšanos Latvijas izlases sastāvā Eiropas čempionātā kikboksā Slovēnijā WAKO.

Par  piedalīšanos  Latvijas  izlases sastāvā pasaules un Eiropas čempionātos sportistiem ar īpašām vajadzībām ar naudas balvu apbalvoja  RAIMUNDU BEGINSKI – par piedalīšanos Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā Šarleruā (Beļģija).

Par izcīnītām godalgotam vietām veterāniem pasaules un Eiropas čempionātos olimpiskajos sporta veidos ar naudas balvu apbalvoja: LEONTĪNI VĪTOLU – par izcīnīto 1. vietu Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās 800 m; JĀNI MANKOVSKI – par izcīnīto 1. vietu Eiropas čempionātā  vieglatlētikā telpās trīssoļlēkšanā.

Par izcīnītām godalgotam vietām veterāniem pasaules un Eiropas čempionātos neolimpiskajos sporta veidos ar naudas balvu apbalvoja GUNDEGU JURĀNI – par 3. vietu Eiropas čempionātā 24 stundu rogainingā, VARI PEISENIEKU – par 3. vietu Eiropas čempionātā 24 stundu rogainingā, JĀNI TURKU– par 3. vietu Eiropas čempionātā 24 stundu rogainingā.

Par izcīnītām godalgotam vietām valsts un federāciju rīkotajās starptautiskajās sacensībās (ar vismaz 6 valstu līdzdalību) ar naudas balvu apbalvoja JEKATERINU SOKUNOVU – par izcīnīto 1. vietu Valmieras Starptautiskajā maratonā, KRISTAPU BULMEISTARU – par izcīnīto 1. vietu KOK World GP in Rīga kikboksa sacensībās, JĀNI KLAUŽU – par izcīnīto 3. vietu Starptautiskajās parlamentārajās sporta spēlēs galda tenisā.

Par izcīnītām godalgotām vietām Latvijas čempionātos pieaugušajiem olimpiskajos sporta veidos ar naudas balvu apbalvoja KITIJU VALTERI – par izcīnīto 2. vietu Latvijas čempionātā  telpās 3000 m, KARĪNU HELMANI–SOROČENKOVU – par izcīnīto 3. vietu Latvijas čempionātā pusmaratona distancē.

Par izcīnītām godalgotām vietām Latvijas čempionātos pieaugušajiem neolimpiskajos sporta veidos ar naudas balvu apbalvoja ARTI PLIVDU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spēkavīriem, INTARU SAUSKĀJU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spēka trīscīņā, PĒTERI ONDZUĻU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, GEORGIJU STOĻEROVU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, ŅIKITU IVANOVU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus,  VLADISLAVU SAVENKO – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, MAREKU LEITI – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, RENĀTU DMITRIJEVU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, RAIMONDU GRĪGU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, RAITI ORMANI – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, ILONU GRĪGU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, JĀNI KRŪMIŅU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, DMITRIJU ŠLICKOVU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus, ALEKSANDRU IVANOVU – par izcīnīto 2. vietu Latvijas čempionātā spiešanā guļus.

Par izcīnītām godalgotām vietām Latvijas jaunatnes (no 16 gadiem) un junioru čempionātos olimpiskajos sporta veidos ar naudas balvu apbalvoja SIMONU ALISI SALMIŅU – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā U–20 3000 m, DANIELU BUKO – par izcīnīto 1. vietu Latvijas čempionātā 10 000 m U–23, ALEKSI BELOVU – par izcīnīto 2. vietu Latvijas čempionātā  U–18 400 m.

Par izcīnītām godalgotām vietām Latvijas jaunatnes (no 16 gadiem) un junioru čempionātos neolimpiskajos sporta veidos ar naudas balvu apbalvoja DANIELU SAMUILOVU – par izcīnīto 1. vietu “Latvia Open  2018” kikboksā, DMITRIJU ISAJEVU – par izcīnīto 1. vietu “Latvia Open 2018” kikboksā, IGORU ISAJEVU – par izcīnīto 2. vietu “Latvia Open 2018” kikboksā, MAKSIMU HLIZOVU – par izcīnīto 3. vietu “Latvia Open 2018” kikboksā, ROBERTU NEIJU – par izcīnīto 1. vietu Austrumeiropas  WAKO Kikboksinga kauss “Silver GriffinCup–2018”, ALEKSANDRU GASPEROVIČU – par izcīnīto 2. vietu Austrumeiropas WAKO Kikboksinga kauss “Silver GriffinCup–2018”, ROBERTU JĀNI RUBENU – par izcīnīto 2. vietu Austrumeiropas WAKO Kikboksinga kauss “Silver GriffinCup–2018”, KIRILU KALINU – par izcīnīto 2. vietu Austrumeiropas WAKO Kikboksinga kauss “Silver GriffinCup–2018”, DAINI LAZDĀNU – par izcīnīto 3. vietu Austrumeiropas WAKO Kikboksinga kauss “Silver GriffinCup–2018”.

Par izcīnītām godalgotām vietām Latvijas čempionātos olimpiskajos sporta veidos ar naudas balvu apbalvoja GUNTI VUCINU – par izcīnīto 1. vietu Baltijas čempionātā Open klasē Amatieru līgā, GUNĀRU BUCENIEKU – par izcīnīto 1. vietu Lietuvas atklātajās sacensības kvadracikliem (Žiemos Švente ant Rikiškio ozero 2018).

Par izcīnītām godalgotām vietām veterāniem Latvijas čempionātos, Latvijas veterānu sporta spēlēs ar naudas balvu apbalvoja ANNU IVBULI – par izcīnīto 1. vietu vesera mešanā  55. Latvijas pašvaldību sporta veterānu–senioru sporta spēlēs (LSVS), ALĪDU ĀBOLU – par izcīnīto 1. vietu 3000 m LSVS 55. sporta spēlēs, MĀRĪTI VILCĀNI – par izcīnīto 1. vietu trīssoļlēkšanā LSVS 55. sporta spēlēs, MĀRĪTI VASIĻJEVU – par izcīnīto 1. vietu trīssoļlēkšanā LSVS 55. sporta spēlēs, VITU ORMANI – par izcīnīto 1. vietu 3000 m soļošanā LSVS 55. sporta spēlēs, VILMU LOJĀNI – par izcīnīto 2. vietu vesera mešanā LSVS 55. sporta spēlēs, SVETLANU EDELBERGU – par izcīnīto 3. vietu 100 m LSVS 55. sporta spēlēs, VLADIMIRU POĻAKOVU – par izcīnīto 1. vietu augstlēkšanā LSVS 55. sporta spēlēs, JURI LEBEDOKU – par izcīnīto 1. vietu trīssoļlēkšanā LSVS 55. sporta spēlēs, JĀNI VAŽŅEVIČU – par izcīnīto 1. vietu 3000 m soļošanā LSVS 55. sporta spēlēs, PĒTERI TRUBAČU – par izcīnīto 1. vietu 5000m LSVS 55. sporta spēlēs, ARVILU BUŠMANI – par izcīnīto 1. vietu 800 m LSVS 55. sporta spēlēs, JĀNI MĀSĀNU – par izcīnīto 1. vietu vesera mešanā LSVS 55. sporta spēlēs, ANDREJU BONDAREVU – par izcīnīto 1. vietu 800 m LSVS 55. sporta spēlēs, VALĒRIJU ŠAKELI – par izcīnīto 2. vietu 800 m LSVS 55. sporta spēlēs, ANDRI VAIKULI – par izcīnīto 2. vietu Latvijas atklātajā veterānu čempionātā futbolā.

Par izcīnītām godalgām sporta spēļu komandām ar naudas balvu apbalvoja vīriešu minifutbola 1. komandu grupā 50+ par izcīnīto 1. vietu LSVS 55. sporta spēlēs telpu futbolā, vīriešu volejbola komandu grupā 50+ par izcīnīto 1. vietu LSVS 55. sporta spēlēs volejbolā, vīriešu minifutbola komandu grupā 50+ par izcīnīto 3. vietu LSVS 55. sporta spēlēs futbolā, sieviešu pludmales volejbola komandu sievietēm 40+ – par izcīnīto 2. vietu LSVS 55. sporta spēlēs pludmales volejbolā, vīriešu pludmales volejbola komandu 40+ – par izcīnīto 1. vietu LSVS 55. sporta spēlēs pludmales volejbolā, sieviešu basketbola komandu grupā 35+ par izcīnīto 1. vietu 27. Latvijas maksibasketbola čempionātā.

Par izcīnītām godalgām individuālo sporta veidu  komandām ar naudas balvu apbalvoja Līvānu BJSS basketbola komandu U–16 par izcīnīto 1. vietu Latvijas jaunatnes basketbola līgā U–16 2. divīzijas Austrumu grupā, Līvānu BJSS basketbola komandu U–19 par izcīnīto 3. vietu Latvijas jaunatnes basketbola līga U–19 2. divīzijas Austrumu grupā.

Par novada sportista vai sporta spēļu komandas sagatavošanu un izcīnītajām godalgotajām vietām sporta sacensībās ar naudas balvu apbalvoja sekojošus trenerus: ANDREJU BONDAREVU – vieglatlētikas treneris, VJAČESLAVU GRIGORJEVU – vieglatlētikas treneris, DMITRIJU SERJOGINU – vieglatlētikas treneris, VIKTORU BEĻIKOVU – vieglatlētikas treneris, JOSIFU KOVČI – kikboksa treneris, EDGARU CIMARU – basketbola treneris.

Paldies tika teikts brīvprātīgajiem – Jānim Magdaļenokam, Jurim Sniķeram, Annai Ivbulei,  Vladimiram Poļakovam, Pāvelam Koņuhovam, Vjačeslavam Grigorjevam, Lidijai Pundurei, Artūram Pfafrodam, Artim Rubenam, Jānim Važņevičam, Oskaram Brencānam, Guntai Dreimanei–Tomsonei, Ilgmāram Visockim, Ilgonim Sniķeram, Kristīnei Kirilovai, Varim Peiseniekam, Mārtiņam Vucenlazdānam, Agnim Pastaram.

Paldies par atbalstu tika teikts sporta atbalstītājiem – sponsoriem: Jānim Klaužam, SIA “ZELTA ZEME”, SIA „LIGHT GUIDE OPTICS INTERNATIONAL”, SIA “CERAM OPTEC”, SIA “MINOX”, SIA “ArGaumi”, SIA “SALTUMS 2”, SIA “RNS–D”, SIA “DAUGULIS & PARTNERI”, SIA “LĪVMET”, SIA “LATGALES MEŽSAIMNIEKS”, SIA “GRĪVA L”, SIA “VAMARI L”, SIA “SENCIS”, SIA “LABAS MĒBELES”, SIA “KANTI”, Mihailam Straumem, SIA “RSB PROJEKTS”, SIA “GLEAR”, Šustu ģimenei, AS “TUKUMA PIENS” zīmolam “BALTAIS”, ASICS LATVIJA.

Lai 2019. gadā katram izdotas atrast savu laimes formulu!

Visas svinīgās pasākuma daļas fotogrāfijas apskatei un lejupielādei līdz 23.03.2019. pieejamas ŠEIT (foto: Jānis Magdaļenoks).

Uz Lapas Augšu