Aizvadīts Līgu un Jāņu vieglatlētikas čempionāts

Aizvadīts Līgu un Jāņu vieglatlētikas čempionāts

Sekmīgi aizritējis 9. Līgu un Jāņu vieglatlētikas čempionāts, kas bija pulcējis sportistus no Lietuvas, Ventspils, Gulbenes, Tukuma, Jūrmalas, Rēzeknes, Daugavpils, Rīgas, Ogres, Kocēniem, Madonas, Jēkabpils, Salaspils, Jaungulbenes, Preiļiem un Līvāniem – kopskaitā 70 dalībniekus. Sacensību dalībniekus atklāšanas parādē sveica Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece Aija Usāne, Preiļu novada domes izpilddirektors Vladimirs Ivanovs un 12. Saeimas deputāts Aldis Adamovičs. Pēc sirsnīgiem novēlējumiem, kā ierasts, kapellas “Jūlijs” pavadījumā dalībnieki dziedāja valsts himnu, un Preiļu novada visu laiku izcilākais soļotājs Normunds Ivzāns, Pasaules čempions soļošanā un Līvānu novada Eiropas eksčempions tāllēkšanā, pacēla novadu karogus. Pirms dalībnieku došanās uz sektoriem, īpaši tika sumināti Jāņi un Līgas, kas dāvanā saņēma ozola vainagu un pirts dvieli.

Laika apstākļi bija labi: spīdēja saulīte, pūta stiprs vējš, bet nelija. Sacensības noritēja raiti, un dalībnieki sasniedza šīs sezonas labākos rezultātus. Brīžiem vējš bija sportistu sabiedrotais, brīžiem – kavētājs. Sportisti sacentās septiņpadsmit disciplīnās. Uzvarētāji savās grupās apbalvošanā saņēma diplomus, bet absolūtie uzvarētāji (pēc vecuma koeficienta) dāvanā saņēma sieru un krekliņus.

Absolūtie uzvarētāji:

100 m – Valdis Cela un Mārīte Kozlovska, Juris Lebedoks un Solvita Kaļva, Aigars Vilnītis un Dace Faituša.

400 m – Artūrs Pauļukevičs un Mārīte Kozlovska, Oļegs Okuņevs un Ludmila Nefjodorova-Volkova, Feoktists Pušņakovs un Dace Faituša.

1500 m – Juris Baraus un Mārīte Kozlovska, Voldemārs Pinka un Zinaīda Rācenāja, Jānis Važņevičs un Velga Lāce.

5000 m – Pēteris Trubačs, Voldemārs Pinka, Raitis Lērme.

3 km soļošana – Normunds Ivzāns un Vera Grīnberte, Aigars Salenieks un Inese Sirmā, Raitis Lērme un Ņina Jurciņa.

Augstlēkšana – Valdis Cela un Laila Pētersone, Aivis Finķis un Varvara Jefimova, Māris Mednis un Mārīte Vilcāne.

Tāllēkšana – Valdis Cela un Dace Faituša, Juris Lebedoks un Solvita Kaļva, Aigars Skrebeļs un Mārīte Vilcāne.

Lodes grūšana – Jānis Pāvuliņš un Nellija Spridzāne, Jānis Māsāns un Anfisa Ziļa, Juris Kopasovs un Mārīte Vilcāne.

Šķēpa mešana – Jānis Zagorskis un Anfisa Ziļa, Valdis Blūms un Līga Platpīre, Arnis Cāns un Nellija Spridzāne.

Sportisti saka paldies tiesnešiem par atbildīgo darbu, Līvānu un Preiļu novadu pašvaldībām un sadarbības partnerim “Jēkabpils sporta centram”. Uz redzēšanos nākamgad jubilejas čempionātā! Līksmus Līgo svētkus!

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne
JIC “Kvartāls” vadītāja vietniece

Uz Lapas Augšu