Aizvadīts jauniešu tirgošanās pasākums “Modes Bodes”

modes bodes

4. maijā notika jauniešu tirgošanās pasākums “Modes Bodes”, kura ietvaros jauniešiem no 13 līdz 25 gadu vecumam bija iespēja pārdot sev vairs nevajadzīgos tekstilizstrādājumus un grāmatas, ar mērķi dot šīm lietām vēl pēdējo iespēju tikt pie jauniem īpašniekiem, tādā veidā popularizējot videi draudzīgu dzīvesveidu.

Pasākumu vadīja jauniešu vidū atpazīstamais un iemīļotais digitālā satura veidotājs Niklāvs Mičulis, bet par konceptu “Šmotku patruļa” atbildēja Aleksandrs Mitins.

Pasākuma ietvaros norisinājās arī citas aktivitātes, kas saistītas ar zaļāku domāšanu – apmeklētājiem tika uzdoti jautājumi par tekstila un citu atkritumu otrreizēju pārstrādi un šķirošanu, kā arī tika translēts biedrības “Zaļā Brīvība” video, kuru noskatoties un pareizi atbildot uz sagatavotajiem jautājumiem, bija iespēja piedalīties izlozē un tikt pie foršām balvām.

Nenotirgotos tekstila izstrādājumus pasākuma noslēgumā jauniešiem bija iespēja nodot tekstilizstrādājumu šķirošanas konteinerī.

Iniciatīva “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” tiek īstenota pateicoties The Coca-Cola Foundation finansiālam atbalstam. The Coca-Cola Foundation ir The Coca-Cola Company globālā filantropijas struktūrvienība, kas katru dienu tiecas risināt sabiedrības prioritātes starptautiskajās kopienās, kurās mēs dzīvojam un strādājam.

 

Uz Lapas Augšu