Aizvadīts astotais ģimeņu turnīrs volejbolā

Aizvadīts astotais ģimeņu turnīrs volejbolā

“Šodien mums nav laika paskatīties vienam uz otru, nav laika runāties, priecāties vienam par otru… Tā mēs aizvien mazāk un mazāk satiekamies viens ar otru. Pasaule var aiziet postā mīļuma un laipnības trūkuma dēļ. Cilvēki ir mīlestības slāpēs, bet mīlestībai var neatlikt laika, jo visi ļoti steidzas,” teikusi Māte Terēze.

Pirms astoņiem gadiem tika likts pamats jaunai tradīcijai – ģimeņu volejbola turnīram. Tradīcijas aizsācēja bija Marika un Edgars – Griķu ģimene. Turnīrā piedalās Līvānu novadā dzīvojošās vai strādājošās ģimenes (pirmās pakāpes radinieki), un tā mērķis ir saliedēt ģimenes un veselīgi pavadīt brīvo laiku ģimeņu un draugu lokā. Draudzīgā un demokrātiskā atmosfērā spēlēt bumbu bija ieradušies desmit pāri, no kuriem tika izveidotas piecas komandas.

Ģimeņu turnīrā iespējams piedalīties ikvienam, galvenais nosacījums – komandas dalībniekiem jābūt radiniekiem. “Es spēlēju amatieru līmenī. Sieva paaicina, tad izkustos, negribas iesūbēt. Gribas, lai ģimenes dzīve aktīvāka un skaistāka,” stāsta volejbola turnīra dalībnieks no Vilcānu ģimenes. “Galvenais ir kopā būšanas prieks. Es jau esmu autsaiders volejbolā, bet es mēģinu,” norāda volejbola turnīra dalībnieks no komandas “Savējie”.

Gimenu turnirs 2019 kopb

Otro gadu pēc kārtas uzvarēja Vilcānu ģimene, nezaudējot nevienu setu. Otrajā vietā ierindojās komanda “Andreikas”, trešajā – organizatori “ArGaumi”. Koka medaļas saņēma komanda “MIX”, bet piekto vietu izcīnīja komanda “Savējie”. Visi dalībnieki saņēma piemiņas balvas no SIA “ArGaumi”, pirmās četras vietas saņēma medaļas un Līvānu stikla darbnīcā tapušas balvas.

Paldies visām ģimenēm par kopā pavadīto dienu, neaizmirstamajām emocijām. Vislielākais paldies visu dalībnieku vārdā Marikai un Edgaram par turnīra organizēšanu un tradīcijas turpināšanu. Paldies Līvānu novada domei, JIC ”Kvartāls”, Līvānu 1. vidusskolai, SIA “MINOX”.

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC „Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu