Aizvadīta sportiska nedēļas nogale

Aizvadīta sportiska nedēļas nogale

Ģimeņu volejbola sacensības

2018. gada 18. februāris – diena, kad 12 ģimenes Līvānu novadā cita citai sniedza vienu no lieliskākajām dāvanām mūsdienu “skrejošajā laikmetā” – dāvāja savu laiku, uzmanību un pozitīvās emocijas. Septītais ģimeņu turnīrs volejbolā 2018 noritējis – kā vienmēr! – draudzīgā, ģimeniskā atmosfērā un ar veselīgi sportisku cīņas garu! Sveicam 1. vietu: Vilcānu ģimeni, 2. vietu: Solu ģimeni un 3. vietu: Pfafrodu ģimeni! Paldies Līvānu 1. vidusskolai par telpām, JIC “Kvartāls” un personīgi Mārītei Vilcānei par organizatorisko atbalstu, Latgales mākslas un amatniecības centram un personīgi Aleksandram Logvinam par skaistajām stikla balvām un SIA “ArGaumi” par praktiskajām pārsteiguma balvām – pirts lietām!

kopbilde

Sagatavoja: Marika Rudzīte-Griķe
 

Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās

Latvijas čempionātā vieglatlētikā Kuldīgā startēja divi mūsu novada sportisti: Kitija Valtere (1500 m un 3000 m) un Andrejs Bondarevs (800 m). 1500 m distancē Kitija izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 4:50,70. Tas ir sezonas labākais sasniegums un tikai par 0.95 sek. atpaliek no personīgā rekorda telpās. Galvenajā startā, 3000 m distancē, Kitija izcīnīja sudraba godalgu ar rezultātu 10:22.23. Apsveicam Kitiju un viņas treneri Dmitriju Serjoginu. Andrejs Bondarevs 800 m distancē sasniedza savu personīgo rekordu 2:04,4. Izcils sniegums. Apsveicam!

Kitijas pdedestals

Latvijas maxibasketbola čempionāts

Sieviešu maxibasketbola komanda 35+ regulārā Latvijas maxibasketbola čempionāta spēli aizvadīja Ķekavā ar Ķekavas komandu 30+. Mājnieces bija pārākas, kaut arī intriga saglabājās visas spēles garumā. Spēle bija nervoza, daudz kļūdu piespēlēs un bumba bieži “izgriezās” no groza, toties bija laba aizsardzība. Spēles rezultāts 49:37 (16-7, 7-11, 11-9, 15-10). Jāuzteic katras basketbolistes atdeve laukumā. Vislielāko ieguldījumu spēles rezultativitātē deva Ineta Smilškalne un Evita Liepniece – 11 punkti, Iveta Aišpure – 8 punkti, Sinta Golubeva – 3 punkti, Maija Skrūzmane un Baiba Grasa – 2 punkti, Mārīte Vasiļjeva un Mārīte Vilcāne.

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC „Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu