Līvānu novada Jauniešu domes vēlēšanas

Datums:
19 Aprīlis, 2024 @ 19:00
LNJD-info1

Līvānu novada jauniešu dome (LNJD) ir kopiena 13-25 gadus veciem jauniešiem, kuras mērķis ir nodrošināt Līvānu novada jauniešu interešu pārstāvniecību un aizstāvību, veicinot jauniešu personīgo izaugsmi un līdzdalību sociālajās, politiskajās, izglītības, kultūras un sporta norisēs vietējā un valsts mērogā.

Iesaistoties Jauniešu domē, jaunieši gūst pieredzi, dažādas iespējas un realizē savas idejas. Kā savas mājas LNJD jaunieši sauc Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru (MJIC) “Kvartāls”, kur iregulāri notiek sēdes, sapulces, jauniešu organizēti pasākumi un citas aktivitātes.

Ikviens jaunietis, kas vēlas būt Jauniešu domes sastāvā, ir laipni gaidīts, jo 19. aprīlī, plkst. 19:00 MJIC “Kvartāls” norisināsies LNJD valdes vēlēšanas.

Katru gadu ikvienam jaunietim ir iespēja aizpildīt pieteikumu kandidēt valdes vēlēšanās uz kādu no pieciem amatiem: Priekšsēdētājs; Priekšsēdētāja vietnieks;, Sabiedrisko attiecību speciālists; Multimediju un dizaina speciālists; Sekretārs. Jauniešiem, kas vēlas aktīvi iesaistīties LNJD, bet vēl nevēlas kandidēt valdē, ir iespēja kļūt par tās biedriem. Lai pieteiktos Jauniešu domē, pieteikuma veidlapu meklē kvartals.lv/jauniesu-dome sadaļā “pieteikuma anketa”.

Savu kandidatūru uz valdes amatu vari pieteikt līdz 12. aprīlim, nosūtot aizpildītu veidlapu uz e-pastu jauniesi[at]livani.lv vai iesniedzot klātienē MJIC “Kvartāls”.

Pieteikuma anketu meklē: https://ej.uz/valdesvelesanas2024