Daudzvalodu kompetences diena

Datums:
6 marts, 2024 @ 15:30
Vieta:
MJIC "Kvartāls"
Lāčplēša iela 28
Livani
Cost:
Free
Kontakti:
Lāsma
28262550
daudzvalodu kompetences dienā (6)

Jau pavisam drīz, 6.martā plkst. 15:30 MJIC “Kvartāls” apmeklētājus priecēs foršs, kultūras bagāts un piepildīts pasākums “Daudzvalodu kompetences diena”. Šis būs jau trešais #LatvijasJauniešuGalvaspilsēta2024 pasākums, uz kuru tiek aicināti jaunieši no visas Latvijas!

Pasākuma sākumā jaunieši tiks savā starpā iepazīstināti ar dažādām neformālām sadraudzības metodēm, tāpat jauniešiem tiks dota iespēja iejusties tēlā, kad situācija otram jāizstāsta tikai ar žestu palīdzību.

Daudzvalodu kompetences dienas ietvaros jauniešiem tiks dota iespēja uzzināt vairāk par Vācijas, Itālijas un Polijas kultūru -  valodu, tradīcijām, mūziku u.tml., ar mērķi veidot dziļāku izpratni par citu valstu kultūru, kā arī sekmēt saliedētību starp jauniešiem no dažādām valstīm.

MJIC “Kvartāls” telpas pasākuma laikā pārvērtīsies par šo valstu epicentriem, kur gan skanēs mūzika, varēs nogaršot katras valsts tradicionālo ēdienu, iepazīties ar valstu pārstāvjiem, iemācīties vismaz dažas frāzes un žestus. Visiem pasākuma apmeklētājiem tiks dota iespēja paviesoties katrā no valstīm, kā arī pasākuma noslēgumā padalīties ar iegūtajiem iespaidiem un jaunajām zināšanām.

MJIC “Kvartāls” komanda mīļi gaidīs visus interesentus ciemos!

Padarīsim mūsu ikdienu krāsaināku, ar citu valstu kultūras niansēm, ēdiena garšu, mūzikas skaņām un jauniem draugiem!