21. jūlijā aicinām uz brīvdabas koncertu “Divas Dabas”

21. jūlijā aicinām uz brīvdabas koncertu “Divas Dabas”

21072017_divasdabas_webPilsētas svētku ietvaros 21. jūlijā Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas dārzā (Raiņa iela 4) JIC “Kvartāls” aicina uz jauniešu brīvdabas koncertu “Divas Dabas”. Koncerta sāksies plkst. 21.00 un noslēgsies pēc pusnakts.

Pusakustiskajā koncertā uzstāsies jaunie mūziķi no Līvāniem, Preiļiem, Daugavpils un Rīgas, izpildot sev tuvus populārās mūzikas Latvijas un ārzemju autoru darbus, kā arī oriģinālmūziku. Mūzikas instrumenti un vokāls, apvienojumā ar teicēju stāstiem, ļaus klausītājiem apjaust patieso vērtību trauslumu un sajust cilvēka, dabas un mākslas mijiedarbību urbānās vides kontrastos.

Koncerta noslēgumā īsi pirms pusnakts uz skatuves ar multimediju deju izrādi “4 Elementi” kāps studijas “Happy Dance Studio” dejotāji no Rīgas. “4 Elementi” ir stāsts par cilvēka ceļu pretī liktenim, par personīgajiem dēmoniem un izraušanos no ikdienišķās vides, par izvēlēm, kas jāizdara, par dzīves mācībām, ko varam gūt no apkārtējiem.

Pasākuma laikā darbosies bufete – būs iepēja iegādāties dažādas pankūkas.

Pasākumu atbalsta SIA “Glear”.

* JIC “Kvartāls” nodrošinās dažādas sēdēšanas iespējas, bet ar tām var nepietikt, tāpēc aicinām klausītājus ņemt līdzi savas sedziņas sēdēšanai.

Uz Lapas Augšu