19. un 20. jūlijā notiks ikgadējie sporta svētki

19. un 20. jūlijā notiks ikgadējie sporta svētki

Sporta_svetku_2019_afisa_mazaKā allaž, arī šogad iesāksim un pavadīsim Līvānu pilsētas svētkus sportiski – jau 20. reizi Līvānos norisināsies sporta svētki, kuru moto šogad ir “Mēs to varam!”

Piektdien svētkus JIC “Kvartāls” laukumos iesāksim ar strītbola turnīru un pludmales volejbolu sievietēm.

Sestdien līdz ar pirmajiem gaiļiem 5.30 makšķerēšanas entuziasti aicināti tikties Daugavas ielas galā, lai sacenstos par lielāko lomu. 10.00 sporta svētkus pie JIC “Kvartāls” ierūcinās motorizētās modināšanas brauciena dalībnieki.

11.00 starts tiks dots minifutbola, pludmales volejbola, bērnu velorallija un Latvijas spēcīgākās pilsētas sacensībām. Lai palīdzētu Līvāniem kļūt par vienu spēcīgākajām pilsētām, ikviens ir aicināts spiest svaru stieni guļus – katra paceltā reize tiks pārvērsta kilogramos, kas veidos pilsētas kopējo rezultātu! Sievietēm jāspiež 20 kg stieni, vīriešiem – 50 kg. Labākajiem trīs grupās tiks piešķirts tituls – Dižvīrs, Diežsieva un Dižjaunietis.

11.30 SK SKITS vadībā norisināsies cīņas sporta meistarklase – paraugdemonstrējumi un iespēja pašiem izmēģināt dažādus cīņas paņēmienus.

12.00 starta signāla vadīti ielās dosies “Līvānu MTB Maratona 2019″ dalībnieki.

14.00 būs iespēja uzzināt par jaunu sporta veidu – masreslingu, ko piedāvās Latvijas Masreslinga Federācija.

Svētkus 15.00 noslēgsim ar velosacensību uzvarētāju apbalvošanu.

Visu sacensību nolikumi pieejami ŠEIT.

Svētkus organizē JIC “Kvartāls” un Līvānu novada dome sadarbībā ar biedrību “Veloklubs Līvāni”, FK “Līvāni”, BK “Līvānu stikls”, Latvijas Spēcīgākā Pilsēta, SK SKITS. Svētkus atbalsta SIA “Saltums 2″.

Uz Lapas Augšu