IMG-20210923-WA0013

Līvānu novada atklātais Grīvas krosa čempionāts

No 23. līdz 30. septembrim Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un Eiropā notiek piekto reizi un tās devīze ir “Piecelies un piecel citus!” Ceturto reizi tā notiek mūsu novadā. Šogad Eiropas Sporta nedēļa novadā sākās ar Līvānu novada atklāto rudens krosa čempionātu Grīvas aktīvās atpūtas parkā. Sakārtotais stāvlaukums, skaistās sirsniņmājiņas un sakoptā trase, patīkami pārsteidza tālāko novadu skrējējus. Sportistu vārdā paldies Dainim Skrūzmanim, “Velokluba Līvāni” vadītājam un viņa komandai par realizētajiem projektiem Grīvas aktīvās atpūtas parkā, kā arī novada domei. Paldies Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktorei Indrai Iesalniecei un PII “Rūķīši” vadītajai Aijai Grugulei, Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas trenerim Vjačeslavam Grigorjevam un tiesnešu komandai, elektronikas pavēlniekam Arturam Ondzulim, Līvānu kultūras centram un Līvānu dzīvokļu un komunālajai saimniecībai, medmāsai Guntai Dreimanei-Tomsonei, Andrejam Bondarevam par veiksmīgu sadarbību krosa čempionāta organizēšanā.

Neskatoties uz sarežģīto epidemioloģisko situāciju, krosā nostartēja tieši simts skrējēju. Kā ieraksts, bija ieradušies mūsu draugi no Dagdas novada, Sēlijas un Jēkabpils sporta skolām. Plaši pārstāvētas bija mūsu novada pamatskolas: Rudzātu, Rožupes un Jersikas pamatskolas. Īpaši gribas uzteikt Jersikas pamatskolas jauno sporta skolotāju Danielu Buko, par viskuplākās komandas pārstāvniecību krosā. Laiks mūs lutināja. Pēc sacensību galvenā tiesneša Vjačeslava Grigorjeva uzrunas, tika dots starts pašiem mazākajiem desmitgadīgajiem skrējējiem 500 m distancē. Pārliecinoši uzvarēja Dagdas novada sporta skolas skrējēji Juris Pauliņš un Anete Utkina. Gadu vecāku skrējēju grupā uzvarēja Ervīns Fiļovs no Jēkabpils Sporta skolas un Evelīna Lāce no Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas.

1km distancē par uzvarētājiem kļuva Alekss Ozoliņš no Dagdas novada skolas un Diāna Upeniece no Sēlijas sporta skolas, Adrians Karpovičs un Alisa Jermolajeva no Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Ernests Ļoļāns no Dagdas novada sporta skolas un Evelīna Žanete Švirkste no Līvānu Bērnu un Jaunatnes sporta skolas, Kristers Bruzgulis no Sēlijas sporta skolas un Ieva Murāne no Dagdas novada sporta skolas, Andrejs Bondarevs, Vitālijs Rasčevskis, Jānis Važņevičs, Mārīte Vilcāne no Līvānu novada vieglatlētikas kluba, Kristīne Kirilova no Līvāniem. 3 km distancē uzvarēja Aleksandrs Rasčevskis no Līvānu novada vieglatlētikas kluba un Elīna Kundīre no Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas.

Mazo rūķu skrējienā uzvarēja Dzintars Roga un Luīza Martinova. Apsveicam visus krosa laureātus.

Paldies sportistiem, treneriem, vecākiem, sporta skolu direktoriem par atbalstu!

REZULTĀTI: Kross Rezultāti

Sagatavoja:

Mārīte Vilcāne,

Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Kvartāls” vadītājas vietniece

IMG-20210923-WA0013 IMG-20210923-WA0024 IMG-20210923-WA0025 IMG-20210923-WA0054 (2)

 

 

Uz Lapas Augšu