11. klašu skolēniem iespēja nokļūt ASV

11. klašu skolēniem iespēja nokļūt ASV

Šogad jau otro gadu Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) organizē programmu Līderības Akadēmija, kas Baltijas valstu vidusskolēniem sniedz iespēju vasarā pavadīt mēnesi ASV, attīstot savas līderības prasmes un iepazīstot Amerikas kultūru. Līdz 15. februārim programmai aicināti pieteikties talantīgi un mērķtiecīgi jaunieši, kuri šobrīd mācās 11. klasē.

Jūlijā 40 jaunieši dosies uz ASV pilsētu Portlendu, Meinas štatā, lai četras nedēļas pavadītu universitātes pilsētā un apgūtu līderības prasmju kursu īpaši apmācītu pasniedzēju vadībā. Pirms atgriešanās mājās skolēniem tiks organizētas ekskursijas uz Bostonu, Ņujorku un Vašingtonu, gūstot plašāku iespaidu par ASV kultūru, vēsturi un ekonomiku.

Dalība Līderības Akadēmijā ir bez maksas. Tāpat BAFF segs skolēnu dzīvesvietas, uztura, veselības apdrošināšanas un transporta izdevumus. Dalībnieku vecākiem jārēķinās ar izdevumiem kabatas naudai aptuveni 300 ASV dolāru apmērā, kā arī jānodrošina ierašanās Rīgā, lai piedalītos informatīvajā seminārā, pirms viņu atvases dosies uz Ameriku.

Lai piedalītos konkursā, līdz 15. februārim skolēnam jāsagatavo atbildes uz dažādiem ar līderību saistītiem jautājumiem un jāaizpilda pieteikuma anketa angļu valodā. Labākie kandidāti tiks aicināti uz intervijām klātienē, kuru laikā tiks izvēlēti programmas dalībnieki. Pieteikties dalībai Līderības Akadēmijā tiek aicināti jaunieši no visas Latvijas, kas ir mērķtiecīgi, ar labām sekmēm skolā, aktīvi ārpusstundu nodarbībās un vēlas attīstīt savas līderības prasmes.

Plašāka informācija un pieteikšanās programmai BAFF mājas lapā.

Kontaktinformācija:
Ilze Bembere
E-pasts: ibembere@ciee.org
 
Informācija pārpublicēta no portāla www.jaunatne.gov.lv.

Uz Lapas Augšu